B – UNDERWATER BUBBLE SHOW

Podvodná bublina Show – Neočakávaná cesta pána B v pestrom podvodnom svete Bubblelandia.

Toto je príbeh o živote každého človeka.
Vieme…
Všetci vieme, že život môže byť šedý alebo farebný …
Nebojte sa! Tentokrát to bude veľmi farebné!

Po ďalšom dlhom dni, plnom každodenných vecí, ktoré treba spraviť, sa pán B ako zázrakom ocitne na špeciálnom, farebnom, šťastnom mieste nazývanom Bubblelandia.

Bubblelandia je miesto kde môžete tráviť čas snívaním, počúvaním, pozeraním, vychutnávať si alebo sa čudovať, ale predovšetkým miestom kde môžete snívať s otvorenými očami.

A je tu, na tejto planéte, je v nás …
… je to oceán našej duše.
Aby ste ho našli, stačí sa zobudiť!

Obyvatelia Bubblelandie – morské koníky, dračie ryby, hviezdice, morské panny, klaun očkatý (Nemo) a iní – budú sprevádzať pána B po svojej imaginárnej ceste v tomto krásnom podmorskom svete, kde sa fantázia stane realitou a vy ste pozvaní nasledovať ho. Ale buď opatrný!

Na dýchanie nebudete potrebovať kyslíkový prístroj, len nechajte svoju myseľ bežať naplno, otvorte svoje srdce a uvolnite každodenný stres!
Zrazu vás pohltia milióny bublín všetkých tvarov a farieb spolu s penovými vlnami a ďalšími prekvapeniami a dopravia vás do tohto paralelného vesmíru radosti a slobody.

Bojíte sa dotyku obrovskej medúzy alebo veľkej veľryby, ktorá sa objaví vedľa teba? Nebojte sa, pretože pán B vás vezme za ruku na tejto imaginárnej ceste a nakoniec sa budete cítiť ľahší, voľnejší a šťastnejší …
Zmení vás táto skúsenosť  práve tak, ako zmenila pána B?

PRÍBEH

Príbeh je veľmi jednoduchý a založený na našom modernom každodennom živote; vždy príliš zaneprázdnený, plný stresu, ktorý sa zvyšuje používaním mobilných telefónov, tabletov, počítačov a iných zariadení, ktoré nám umožňujú rýchlejšie spojenie … spôsobujúc to, že stratíme vzťah s realitou.

Kto sa nespozná v štylizovanom tvare nášho fiktívneho pána B?
Koľkí z nás niekedy chceli, aspoň na chvíľu, aby sme mohli zastaviť čas, aby sme sa nadýchli a snívali?
Riešenie je v skutočnosti jednoduché a prístupné pre nás všetkých: nebojte sa nechať ísť.
Ako to napísal francúzsky básnik Paul Valery:
„Najlepším spôsobom, ako splniť svoje sny, je prebudiť sa.“

PROJEKT

B – Underwater bubble show je produkovaná za pomoci a podpory najväčších autorít v oblasti zábavy a divadla v Lotyšsku. Dobre vyvážená zmes drámy, pantomímy, tanca, bábkarstva, žonglovania, pieskového umenia a mágie s úžasnou krásou mydlových bublín robí „B“ jedinečnou a ideálnou pre akékoľvek publikum.

Show posilňuje originálna hudba Valdis Zilvers (najslávnejší lotyšský skladateľ hudobných skladieb pre divadelné hry), kostýmy špeciálne navrhnuté E. Patmalniece (populárna módna návrhárka a hlavná kostýmová výtvarníčka lotyšskej národnej opery ) a umeleckého makeupu, ktorú vytvorila Marita Gaideleová (hlavná make-upová umelecká tvorba LNT lotyšskej televízie).
Show je bohatá na rôzne scénické efekty s využitím najnovších laserových technológií, snehových diel, tornád s mydlových bublín, divadelnej hmly, gigantických dymových prstencov, dymových bubliniek, optických ilúzií a mnoho ďalších prekvapení.
Celé predstavenie je obohatené o živé snímanie videa spojené s veľkou LED obrazovkou.

Deti aj dospelí sa budú môcť tešiť zo show, a to vďaka vysokej interaktivite a účasti divákov, extrémne vizuálnemu obsahu (neexistujú žiadne hovorené slová, pretože celá show je hudobná) a rôznorodosť interpretácií, ktoré dajú dospelým premýšľať a deťom úsmev.

Brinum-X je lotyšská produkčná spoločnosť s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v zábavnom priemysle a s bohatými skúsenosťami vo viac ako 32 krajinách po celom svete a režírovaná talianskym divadelným režisérom, hercom a bublinovým umelcom Enricom Pezzolim – jedným s najskúsenejších umelcov s mydlovými bublinami na svete, ktorí pracoval ako režisér a „bublinový“ odborný poradca pre mnoho medzinárodných podujatí ako napríklad RIGA – 800 rokov či olympijské hry v SOCHI 2014. „B“ je prvou bublinovou show, ktorá dáva zmysel a nový rozmer umeniu mydlových bublín a pozdvihuje ju na vysokú úroveň, čím ju robí  jednou z najzaujímavejších show.

bubble banner
2015 ShowTime